Üha rohkem kogub populaarsust laste, eriti 5-8 aastaste laste sünnipäevade pidamine Ratsakeskuses.
Selleks oleme kokku pannud 2 erinevat paketti, mis erinevad nii aja, kui hinna poolest.

Programmiosad
Talliekskursioon – vaatame üle meie tallides elavad hobused ja ponid. Milline on hobuse kodu, milline tema päevakava, mida ta sööb, kuidas magab? Kes on võistlustel palju auhindu võitnud. Kes on kõige kõrgem, kes on kõige väiksem? Milline on „juuksuri juurest tulnud” hobune? Neile ja paljudele teistele küsimustele vastavad ratsakeskuse töötajad.
Harjutame harjamist – pakume lastele ainulaadset võimalust lähedalt näha, kuidas hobust enne sõitu harjama peab, ning laseme igaühel juhendamise saatel järele proovida, kas see on sama lihtne kui paistab või on see hoopis keeruline töö.
Ratsutamine – Sünnipäevadel on võimalik ratsutada hobusel või ponil. Hobuste arvu üle otsustate teie, kuid võime anda ka omad soovitused. Jalutavad ratsakeskuse töötajad või kogenumad õpilased. Kel julgust, saab lisaks sammule proovida ka veidi kiiremat liikumist – traavi. Kestvus 45 min.
NB! Palun tutvuge ka poni/hobujalutuse eeskirjadega!
Ruumid, söögid – sünnipäeva peoruumiks on meil välja pakkuda hoovipealne külalistemaja koos köögi ja vajaliku köögitehnikaga (pliit, ahi, mikroahi, kohvi- ja veekeetja, külmik, kausid, kannud jms). Suvel, kui ilmad on ilusad, saab laua katta ka õue ja kogu pidu pidada hoopis väljas muru peal. Väljas on võimalik ka grillida.
Pidulaua katab pereema ise, võttes omal valikul kaasa kõike, mis meeldib. Kaasa soovitame võtta pappnõud.

Broneerimine Peo pidamiseks palume paar nädalat varem uurida, millised võimalused on ürituse pidamiseks teie poolt soovitud kuupäeval ning teavitada meid oma soovidest. Lühim etteteatamise aeg on 7 päeva.

Selleks kirjutage meile vabas vormis kiri, mis postitage aadressil Irina@veskimetsa.ee
Kirjas oleks hea märkida ära:

  1. Millised ajad teid sünnipäeva pidamisel huvitaks (kuupäevad, kellaajad)
  2. Kui vanad on lapsed
  3. Kui palju on osavõtjaid ja kas on ka täiskasvanuid
  4. Millised on erisoovid, lisasoovid
  5. Teie kontaktandmed

Paketid ja hinnad Kuna laste arv ning vanus mõjutavad peo ülesehitust, oleme sünnipäevad jaganud kaheks. Kuigi kõigis on peaaegu samasugused tegevused, on vahe eelkõige tegevuste pikkuses ja olemuses. Väiksematele lastele ei ole mõtet teha liiga pikka talliekskursiooni, kus nad kuulamisest väsivad.

Lühike sünnipäev on asjalik ja konkreetne. Lühikese sünnipäeva kasuks võiksid otsustada vanemad, kelle lapsed on umbes 4-7.aastased ja keda huvitab pigem hobustega tutvumine.
Lühike sünnipäev sisaldab: ratsutamine, talliekskursioon, ruumide rent
Kestvus: 2 tundi
Baashind on 170 EUR. Sisaldab ürituse eelorganiseerimist, läbiviimist, ruumide renti, talliekskursiooni, ratsutamist 1 hobuse/poniga.

Pikemad sünnipäevad meeldiksid kindlasti rohkem 10. aastastele ja vanematele, kellel on rohkem püsivust huvitavate asjade kuulamiseks ja jälgimiseks ning ka pikema koosolemise nautimiseks.

Pikk sünnipäev
Sisaldab: ratsutamine, talliekskursioon, pildimäng, hobuste harjamine, ruumide rent
Kestvus: 3 tundi
Baashind on 210 EUR. Sisaldab ürituse eelorganiseerimist, läbiviimist, ruumide renti, talliekskursiooni, mängu, harjamist, ratsutamist 1 hobuse/poniga.

Juhul, kui osalejaid on üle 7, soovitame ratsutamiseks planeerida rohkem, kui 1 hobune/poni.
Sel juhul lisandub hinnale iga lisa hobuse/poni eest 40 EUR tund.

Hinnad sisaldavad käibemaksu.